Wij helpen u graag

Vragen zijn vaak heel specifiek. Meteen de juiste persoon aan de lijn hebben helpt bij een snel en juist antwoord op uw vraag. Ons team bestaat uit gemotiveerde medewerkers die gespecialiseerd zijn in verpakkingen en klaar staan om u van dienst te zijn.

Jan-Willem Passer

Directeur en eigenaar


jan-willem@karpack.nl
0165-800100

Ronald de Wildt

Commercieel manager


ronald@karpack.nl
06 21295182

Marije Baas

Accountmanager klein verpakkingen

marije@karpack.nl
06 51322296

Martijn van Loon

Accountmanager industrie


martijn@karpack.nl
06 10017110

Arnold de Groot

Accountmanager industrie


arnold@karpack.nl
06 20035181

Frank Rooling

Accountmanager Industrie/ecommerce

frank@karpack.nl
06 82490323

Angeline Goorden

Binnendienst AGF


angeline@karpack.nl
0165-800100

Sonja van Steenpaal

Binnendienst AGF


sonja@karpack.nl
0165-800100

Ankie Franken

Binnendienst industrie


ankie@karpack.nl
0165-800100

Lot Passer

Binnendienst e-commerce en klein verpakkingen

lot@karpack.nl
0165-800100

Eric Loos

Productie manager


eric@karpack.nl
06 30311327

Joost Veldkamp

Logistiek


joost@karpack.nl
06 13637035

Nicolle Ungerer

Productie en logistiek

nicolle@karpack.nl
0165-800106

Martin Polak

Financiƫn

martin@karpack.nl
0165-800104

Elly Verboven

Debiteurenadministratie

elly@karpack.nl
0165-800103

Monique Vloerbergh

Facturatie

monique@karpack.nl
0165-800100