Wij helpen u graag

Vragen zijn vaak heel specifiek. Meteen de juiste persoon aan de lijn hebben helpt bij een snel en juist antwoord op uw vraag. Ons team bestaat uit gemotiveerde medewerkers die gespecialiseerd zijn in verpakkingen en klaar staan om u van dienst te zijn.

Jan-Willem Passer

Directeur


jan-willem@karpack.nl
0165-800100

Rene Oudijk

Commercieel manager


rene@karpack.nl
0651269048

Marije Baas

Accountmanager klein verpakkingen

marije@karpack.nl
0651322296

Martijn van Loon

Accountmanager industrie


martijn@karpack.nl
0610017110

Arnold de Groot

Accountmanager industrie


arnold@karpack.nl
0620035181

Koen Aertssen

Accountmanager industrie/ e-commerce

koen@karpack.nl
0682490323

Angeline Goorden

Binnendienst AGF


angeline@karpack.nl
0165-800100

Sonja van Steenpaal

Binnendienst AGF


sonja@karpack.nl
0165-800100

Lot Passer

Binnendienst e-commerce en klein verpakkingen

lot@karpack.nl
0165-800100

Lotte Teuns

Binnendienst industrie

lotte@karpack.nl
0165-800100

Baldine van Dijk

Binnendienst industrie

baldine@karpack.nl
0165-800100

Eric Loos

Productie manager

eric@karpack.nl
0630311327

Dennis Schepers

Productie manager

dennis@karpack.nl

Joost Veldkamp

Logistiek


joost@karpack.nl
0613637035

Nicolle Ungerer

Productie en logistiek

nicolle@karpack.nl
0165-800106

Martin Polak

Financiƫn

martin@karpack.nl
0165-800104

Monique Vloerbergh

Facturatie

monique@karpack.nl
0165-800100

Michael van de Kasteele

Administratief medewerker

administratie@karpack.nl
0165-800100